Rehvide remont

rehvivahetus tallinnas

Autorehvid on alati vajalikud. Isegi majanduskriisi ajal on rehvide remont nõutud, sest auto ei ole ammu enam luksus ning ilma autota ei suuda me oma elu enam ette kujutada. Ning mida odavamad on kulumaterjalid, seda parem. Kuidas saada odavalt rehve? Loomulikult taastades vanad rehvid, tehes rehvide remont.

Me pakume „külma keevituse” meetodit. Lihtsad seadmed lubavad taastada mistahes kulunud kumme, garanteerides kvaliteeti, mis ei jää alla uute rehvide kvaliteedile. Pealegi sellisel moel võib rehve remontida mitu korda.

Rehvide utiliseerimine

Rehvid, mille eluiga on otsakorral või mille edasine kasutamine ei ole enam võimalik visatakse kõige sagedamini prügimäele või maetakse maha. Vaevalt, et eelmainitud meetodeid võib nimetada ökoloogiliselt turvalisteks, sest loomulikes tingimustes lagunevad autorehvid üle saja aasta. Kõige õigem on vanu või kasutuskõlbmatuid rehve utiliseerida. 80% rehvidest on valmistatud naftast, kaotatud ja taastamatust loodusressursist, mille leidmiseks kulutavad nafta kaevandusfirmad suuri vahendeid. Ainult rehvide utiliseerimine, mitte nende maha matmine või põletamine, aitab alles hoida väärtuslikku tooraine varusid. Rehvide utiliseerimine stimuleerib ressurssi säästvate ja odavate tehnoloogiate arengut ning puhastada ja tervendada Teid ümbritsevat keskkonda.